BERkožu! | výroba z kože

KABELKA NA RAMENO ĽUBICA

Jednoduchosť, čisté línie a praktickosť. Práve tieto slová vystihujú kabelku Ľubica z dielne BERkožu! od kožiara Martina Beretu.

Kabelka je dodávaná spolu s nastaviteľným remeňom na rameno, ktorý zošitý až z dvoch vrstiev kože. Vďaka tomuto faktu je remeň pevný a vydrží dlhé roky nosenia.

Vnútorný priestor je poistený uzatváraním na zips. Vaše cennosti tak budú vždy v bezpečí. Kabelka obsahuje jedno veľké vrecko a jeden malý priečinok na drobnosti ako sú kľúče, mobil, voňavka…

Je vyrobená z hovädzej kože typu CRAZY HORSE. Jedná sa o druh kože, pri ktorej výrobe sa využíva veľký podiel olejov, voskov a iných prípravkov. To spôsobuje, že na ohyboch sa koža jemne zosvetlí a vzniká tzv. pull up efekt. Ten docieli jedinečnú patinu. Vek teda tejto kabelke na kráse nikdy neuberie. Práve naopak, dodá jej ten pravý šmrnc a tak isto vyššiu hodnotu.

Každá kabelka je tak jedinečným kúskom, ktorý čaká len na Vás. Pri výrobe sú použité len tie najlepšie materiály. Produkt drží pokope vďaka odolnej sedlárskej dratve a silným sedlárskym nitom. Kvalitné materiály a precízny spôsob výroby zabezpečuje to, že kabelka Vám bude slúžiť dlhé roky.

Tak neváhaj a BERkožu!

VEĽKOSŤ: 

  • VÝŠKA: 32 cm
  • ŠÍRKA: 10 cm
  • HĹBKA: 33 cm

CENA: 90€

OBJEDNÁVKA:

V prípade, že ste sa rozhodli zakúpiť si daný produkt, vyplňte prosím kontaktný formulár. Ja Vás následne budem kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach. 

©
Martin "BERkožu!" Bereta

KOŽIAR

Zatvoriť Menu