BERkožu! | výroba z kože

ROLL-TOP BATOH EDUARD

Tento batoh je v mojej dielni výnimočný nielen z pohľadu strihu, funkčnosti a dizajnu ale aj z dôvodu použitia nových materiálov.

Batoh EDUARD je vyrobený z BAVLNENÉHO VOSKOVANÉHO PLÁTNA v kombinácii s hovädzou KOŽOU typu CRAZY HORSE. Táto skutočnosť zabezpečuje čiastočnú vodeodolnosť materiálu a tak isto typický „popraskaný“ vzhľad, ktorý vzniká na ohyboch materiálu. Plátno je vyrábané priamo u mňa v dielni, kedy je napúšťané zmesou s vysokým podielom prírodného včelieho vosku. Viem tak zaručiť kvalitu materálu ktorý následne pri výrobe používam.

Okrem plátna sú na batohu použité aj kožené aplikácie, ktoré oživujú dizajn batoha a posúvajú jeho funkčnosť, praktickosť a životnosť na úplne iný level.

Eduard sa vyznačuje strihom typu ROLL TOP. V praxi to znamená, že batoh predstavuje jeden veľký valec, do ktorého naukladáte potrebné veci, následne vrch zrolujete a poistíte koženým remeňom,

Okrem hlavnej komory, sa na chbtovej stene nachádza zvnútra vrecko vhodné na notebook, tablet, knihu, zošit a podobne. Tak isto sa zvonku na batohu nachádzajú 2 bočné vrecká a 1 predné vrecko. 

Mäkké polstrované kožené popruhy sú nastaviteľné a umožňujú nosiť bez väčších problémov aj väčšie záťaže. Všetky kožené aplikácie sú prichytené pomocou sedlárskej dratvy, prípadne pomocou sedlárskych nitov, ktoré sú vždy podložené kúskom kože, pre lepšiu funkčnosť a ochranu materiálu.

Proces výroby tohto kúsku je veľmi špecifický a od začiatku (výroba samotného materiálu) až po koniec (zošitie všetkého dokopy) sa jedná o ručnú prácu jedného človeka, ktorým som ja. Dbám teda na kvalitu materiálu, prevedenia i vyhotovenia a ručím za výsledok.

Batoh Eduard poteší každého muža i ženu. Či už do mesta, do školy, práce, či prírody, vždy nájde svoje uplatnenie a bude Vaším verným spoločníkom na cestách.

ROZMERY: 40 x 30 x 20 cm (VxŠxH)

 

CENA: 250 €OBJEDNÁVKA:

V prípade, že ste sa rozhodli zakúpiť si daný produkt, vyplňte prosím kontaktný formulár. Ja Vás následne budem kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach. 

©
Martin "BERkožu!" Bereta

KOŽIAR

Zatvoriť Menu