BERkožu! | výroba z kože

KAPSA MESSENGER

Kapsa messenger je vhodná na bežné nosenie do mesta, do práce a podobne. Je vyrobená z tenkej 0,8-1 mm kože. Práve preto je veľmi poddajná a príjemná.

Celá kapsa je šitá ručne a strávil som pri nej viac než 20 hodín ručnej práce. Na kapsu sú aplikované 3 povrchové úpravy, ktoré kožu vyživujú, chránia, zvláčňujú a impregnujú. Okrem troch povrchových úprav je na povrchu vytvorená patina, ktorá sa bude plynutím času prehlbovať a dávať najavo „život“ kože.

Na kapse je odnímateľný popruh, ktorého dĺžku je možné prispôsobiť. Zapínanie je zabezpečené pomocou nitovacích kolíkov. V prednej časti sa nachádzajú 4 malé priehradky na mobil, perá, nožík, ceruzku alebo malý zápisník. Vo vnútri kapsy sa okrem veľkého vrecka nachádza aj menšie vrecko opatrené zipsom, vhodné na doklady alebo kľúče.

V základnom vyhotovení je kapsa v hnedej farbe, šitá bielou niťou. Pri objednávke môžete však do poznámky uviesť požiadavku inej farby a na detailoch sa následne dohodneme.

Pri tejto kapse som si jej výrobu naozaj užil, preto verím, že ten kto bude jej pánom, si bude jej nosenie užívať rovnako. Nedá mi nakoniec nedodať, že tento výrobok Vám bude slúžiť dlhé roky ba až desaťročia a na jeho vzhľade mu neublíži.

Však koniec koncov koža je ako muži, starne do krásy

Veľkosť: 24X28X8 cm

CENA: 120 €OBJEDNÁVKA:

V prípade, že ste sa rozhodli zakúpiť si daný produkt, vyplňte prosím kontaktný formulár. Ja Vás následne budem kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach. 

©
Martin "BERkožu!" Bereta

KOŽIAR

Zatvoriť Menu