BERkožu! | LEATHERCRAFT

KABELKA NA RAMENO ĽUBICA

Jednoduchosť, čisté línie a praktickosť. Práve tieto slová vystihujú kabelku Ľubica z dielne BERkožu! od kožiara Martina Beretu.

Kabelka je dodávaná spolu s nastaviteľným remeňom na rameno, ktorý zošitý až z dvoch vrstiev kože. Vďaka tomuto faktu je remeň pevný a vydrží dlhé roky nosenia.

Vnútorný priestor je poistený uzatváraním na zips. Vaše cennosti tak budú vždy v bezpečí. Kabelka obsahuje jedno veľké vrecko a jeden malý priečinok na drobnosti ako sú kľúče, mobil, voňavka…

Je vyrobená z hovädzej kože typu CRAZY HORSE. Jedná sa o druh kože, pri ktorej výrobe sa využíva veľký podiel olejov, voskov a iných prípravkov. To spôsobuje, že na ohyboch sa koža jemne zosvetlí a vzniká tzv. pull up efekt. Ten docieli jedinečnú patinu. Vek teda tejto kabelke na kráse nikdy neuberie. Práve naopak, dodá jej ten pravý šmrnc a tak isto vyššiu hodnotu.

Each handbag is a unique piece that is just waiting for you. Only the best materials are used. The product holds together thanks to durable saddlery thread and strong saddlery rivets. The quality of materials and the precise method of production ensure that the handbag will serve you for many years.

So don't hesitate and BERkožu!

SIZE: 

  • VÝŠKA: 32 cm
  • ŠÍRKA: 10 cm
  • HĹBKA: 33 cm

CENA: 90€

ORDER

If you have decided to purchase the product, please fill out the contact form. I will contact you and we will discuss the details. 

Close Menu